Labutí jezero v srdci Prahy

Ponořte se do okouzlujícího příběhu o lásce, zradě a vykoupení. Prožijte velkolepost baletu v jednom z kulturních center Evropy, kde se odvíjí příběh Odetty, Odily a prince Siegfrieda. Připojte se k nám na taneční spektákl, který přesahuje generace a oslovuje jak začátečníky v baletu, tak i znalce.

Pražský #1 balet

Labutí jezero není jen balet; je to celosvětový fenomén. Jako nejslavnější klasický balet světa si získalo obdiv díky okouzlujícímu příběhu a hypnotizující hudbě Čajkovského, která oslovila generace diváků. V prestižních pražských divadlech má Labutí jezero zvláštní místo, neustále vyniká jako nejčastěji prováděný a nejmilovanější balet. Elegance labutí, tragická romance a intenzivní souboj dobra se zlem ožívají na pražských jevištích a potvrzují pověst města jako majáku umělecké výjimečnosti. Připojte se k nám a přesvědčte se, proč Labutí jezero zůstává nejlepší baletní atrakcí Prahy.

by Pyotr Ilyich Tchaikovsky

Zaručeně nejlepší cena!

Kupte si lístky přímo u nás, abyste se vyhnuli poplatkům třetích stran a zajistili si nejlepší místa. Vychutnejte si kouzlo Labutího jezera s vědomím, že jste získali tu nejlepší nabídku v Praze